Okul Grupları

Çocuklarımıza sağlıklı büyümeleri ve gelişmeleri adına, okul gruplarına özel keyifli paketler sunuyoruz. ZeplinX otobüsünün de dahil olduğu bu paketler ile çocuklarımızı eğlenceye taşıyoruz.
İnteraktif deneyimlerle dolu olan oyun alanları, öğrencilerimizin birbirleriyle etkileşim kurmalarını teşvik ederken; öğrenme becerilerini eğlence eşliğinde geliştiriyor.
Çocukların empati duygusunu geliştirmelerine, takım çalışmalarını deneyimlemelerine ve iletişim becerilerini artırmalarına olanak tanıyan özel aktiviteler içeren oyun alanları ile öğrencilerin öğrenme süreçlerini daha keyifli ve etkileşimli hale getiriyoruz.

Kurumsal Satış

İş yoğunluğu arasında stres atmak ve keyifli anlar yaşamak isteyen değerli misafirlerimiz için özel paketlerimizle unutulmaz bir deneyim sunuyoruz. Siz ve dostlarınız için özel olarak tasarlanmış bu aktivitelerle, iş temposundan uzaklaşarak eğlenceli ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Ayrıca, grup olarak zaman geçirmek isteyen misafirlerimiz için de özel eğlence paketlerimiz mevcut. Birlikte zaman geçirmenin en eğlenceli yolunu ZeplinX’te keşfedin.

Rezervasyon